Nadat eerder met The Black Keys een eerste headliner werd aangekondigd, lost Cactusfestival nu nog een tweede naam voor hun 42ste editie, op 11, 12 en 13 juli in Brugge. Ook de Nederlandse popsensatie Merol zakt deze zomer af naar het Minnewaterpark. In november 2024 speelde ze nog haar grootste concert ooit in de Lotto Arena. Op vrijdag 11 juli komt ze terug naar België met haar gloednieuwe festivalshow.
Noem Merol gerust hét Nederlandstalige electropop-icoon dat we dringend nodig hadden. Met een scherpe blik en een flinke dosis zelfspot legt ze sinds haar doorbraaksingles ‘Lekker Met De Meiden’ (2018) en ‘Hou je bek en bef me’ (2019) de tijdgeest feilloos bloot. Op haar vorig jaar uitgekomen tweede album ‘Naar De Haaien & Weer Terug’ (2024) onderzoekt Merol haar zelfbeeld en haar neiging tot zelfdestructie. Grillig als het leven zelf, schiet ze alle kanten op, neemt ze je mee van haar ravekelder tot haar zolderkamer met club bangers, fun, fantasie en kwetsbaarheid. Met twee albums onder de arm en een spot op de belangrijkste festivalpodia van de lage landen op haar palmares, blijft Merol rechtdoor vlammen. Dat zal deze zomer ongetwijfeld niet anders zijn op de eerste dag van Cactusfestival!
Tickets in verkoop op 14 december
Tickets voor Cactusfestival 2025 gaan in verkoop op zaterdag 14 december om 10u via www.cactusfestival.be. Meer namen volgen heel binnenkort.