Op 20 oktober komt de J-rock band One OK Rock naar AFAS Live in Amsterdam. De landgenoten uit Paledusk verzorgen het voorprogramma. De kaartverkoop voor dit concert start op vrijdag 21 maart om 10:00.
ONE OK ROCK begon in 2005 als een groep jonge muzikanten die hun plek zochten in de Japanse muziekscene. Twee jaar later maakten ze hun officiële debuut en speelden ze in kleine clubs en op zomerfestivals. Het duurde niet lang voordat ze de aandacht trokken en optraden in de legendarische Nippon Budokan. Daarna volgden grotere zalen, stadionconcerten en uiteindelijk uitverkochte dome-optredens in heel Japan.
De nieuw aangekondigde tourdata ondersteunen de recente release van ONE OK ROCK’s nieuwste album, "DETOX", dat nu overal beschikbaar is. Het album bevat bijdragen van meerdere gerenommeerde producers, waaronder meervoudig GRAMMY®-winnaar Rob Cavallo en GRAMMY®-genomineerden Dan Lancaster en Pete Nappi. "DETOX" is het 11e studioalbum van de band en wordt uitgebracht in het kader van hun 20-jarig jubileum.
ONE OK ROCK werd opgericht in Tokio in 2005 en bestaat uit Taka (zang), Toru (gitaar), Tomoya (drums) en Ryota (bas). De band is uitgegroeid tot een wereldwijd fenomeen en een van Japan’s grootste muzikale exportproducten. De groep heeft talloze internationale goud- en platina-certificeringen behaald en miljarden streams verzameld. Hun geluid, een mix van emo, alternatieve rock en pop, sloeg ook buiten Japan aan. Een internationale platenovereenkomst opende de deuren naar een wereldwijd publiek, en met uitgebreide tournees door de Verenigde Staten, Europa en Azië groeide hun reputatie verder.
Hun meest recente studioalbum, "Luxury Disease", geproduceerd door Rob Cavallo (Green Day, My Chemical Romance), debuteerde op #1 in Japan, wat hun vierde opeenvolgende #1-album was, na de hitsuccessen "35xxxv", "AMBITIONS" en "EYE OF THE STORM". "Luxury Disease" bevat onder andere de singles "Save Yourself," "Let Me Let You Go" en "Vandalize", dat gebruikt werd als de eindtrack voor SEGA’s Sonic Frontiers.
One OK Rock - Detox European Tour 2025
+ support: Paledusk
Maandag 20 oktober 2025 | AFAS Live, Amsterdam
Aanvang: 20:00 uur | Entree: Vanaf €50,40 (incl. servicekosten)
De kaartverkoop start op vrijdag 21 maart om 10:00 uur. Meer info over dit concert vind je op: mojo.nl/oneokrock
Mastercard kaarthouders krijgen toegang tot de presale in Nederland vanaf woensdag 19 maart 10:00. Ga naar priceless.com/music voor meer informatie.