‘Mexico 86’ is de tweede single van ‘SAUS’, de nieuwe EP van HONEY die begin april verschijnt.

"Een knipoog naar nostalgische glorie, zowel in muziek als voetbal. Mysterieuze lyriek die evolueert naar een slepende groove die zowel Marokko als Mexico doet weerklinken." - HONEY

HONEY is een instrumentaal trio, dat ontstond vanuit de jarenlange vriendschap en de onderlinge connectie als ritmesectie. Eclectische grooves, lyriek en lekker eten vormen de voedingsbodem voor hun eigen muzikale taal - met echo’s van Al Green, D’Angelo en Ahmad Jamal.

HONEY kiest er bewust voor hun muziek niet op Spotify te plaatsen. Lees hier het volledige statement van de band.

In 2023 bracht HONEY een eerste EP uit, Propolis For the People’, met gastmuzikanten Jake Sherman(organist bij Meshell Ndegeocello, Bilal, Andrew Bird e.a.) en Wout Gooris. Recent verscheen ook 'Felicia', de voorbode van de nieuwe EP 'SAUS'. Fanlink 'Felicia'.

“‘Felicia’ is onze versie van afrobeat, met een herhalende riff die ons later naar een psychedelische dub-wereld voert. Sep François speelt percussie en Jozef Dumoulin voegt zijn kenmerkende Fender Rhodes sound toe aan de track." - HONEY

File under: Khruangbin, Al Green, D’Angelo en Ahmad Jamal.

Live:

  • 11 maart, Wintercircus, Gent (w/ Ertebrekers)
  • 26 maart, Wilde Westen, Kortrijk (w/ Ertebrekers)
  • 8 april, Sounds, Brussel
  • 24 april, De Zwerver, Leffinge (w/ Ertebrekers)
  • 9 mei, Atelier 1868, Sint-Gillis-Waas
  • 10 mei, amoR, De Roma, Borgerhout
  • 3 juni, Rooftop Bar Bozar, Stoemp!, Brussel
  • 6 juni, Pand P, Eindhoven (NL)

Meer data tba

Krijg het laatste FrontView Magazine nieuws in je Facebook nieuwsoverzicht:

Meer over