Bal Rat Mort 2014: Festa do Brasil

Sinds 1898 is Bal Rat Mort een vaste waarde in Oostende en ver daar buiten. Dit jaar zijn wij heel vereerd aan te kondigen dat het 116de bal georganiseerd wordt door Charles Events!

Met een thema als 'Brazilië' is dit de uitgelezen kans om van Bal Rat Mort 2014 terug een onvergetelijk feest te maken. Hiervoor zetten we de drie zalen van het Kursaal Oostende in vuur en vlam met een afwisselende line-up van nationale en internationale artiesten. We brengen onder andere Mucho Gusto naar Oostende, een 30-koppige bonte mix van Belgische en Cubaanse muzikanten die met tomeloze energie zorgen voor een groot feest! Mambo, merengue, samba en salsa van de bovenste plank!

Daarnaast verzorgt The Sphinx Orchestra, het 8-koppige showorkest onder leiding van de welgekende musicale directeur JP Severens, voor een waar dansbal in de Delvaux-zaal. De opzwepende latinbeats worden verzorgd door onze eigenste ambassadeur van braziliaanse en latijns-amerikaanse muziek, Buscemi! Samen met zijn groep Squadra Bossa laat hij het kwik van de Ridderzaal enkele graden stijgen. Daarnaast zorgt Lewis Robinson van Mais Um Discos uit UK voor de nodige Braziliaanse beats en ritmes.

In de erehal entertaint de energiebom Crazy Sir G de gasten op ongeziene wijze. Kom zeker ook ons Braziliaans buffet proeven, en dit om 20u in de Ridderzaal. Randanimatie door het gezicht van Bal Rat Mort, Betânia Silva! Een editie om nooit te vergeten dus!

Vooraf kunt u ook een exclusief optreden meepikken van de zeemzoete stem van niemand minder dan Glennis Grace! Dit optreden gaat door in het auditorium om 20u. Via Sherpa.be kunnen voordelige combitickets worden aangekocht.

Krijg het laatste FrontView Magazine nieuws in je Facebook nieuwsoverzicht:

Praktische informatie

Artiest / titel:: 
Bal Rat Mort 2014
Datum: 
1 maart 2014
Locatie: 
Kursaal, Oostende

Reservatie:

070 22 56 00
Meer over